Ohlášky na 9. neděli v mezidobí 2.6.2024

OHLÁŠKY NA 9. NEDĚLI V MEZIDOBÍ 2.6.2024

1.

2. V neděli 2.6. bude první sv. přijímání šesti dětí.

3. Vpátek 7.6. bude noc kostelů. Tématem bude symbolika stromu. Je to nejen příležitost pochlubit se naším kostelem, ale prožít ji jako slavnost zdejší farnosti, která se v tento den otevírá pro hosty zvenčí. Je namístě pro sebe i pro hosty vytvořit příznivou atmosféru a hostům nabídnout radostné přijetí i s občerstvením, a to jednak tím, že přijdete, a jednak tím, že se případně zapojíte do přípravy občerstvení.

4. Po mši jsou všichni zváni na faru.

Jedna moje kolegyně z dávných časů má mentálně postiženou dceru. Mentálně je na úrovni 4-5 let. Je úplně slepá. Je jí 43 let. Žije v domově pro osoby se zdravotním postižením který má Diakonie ČCE tady v Jinolické ulici. Hledá pro ni někoho, kdo by byl ochoten s ní jít každý týden na procházku, protože to už domov nestíhá.

Případní dobrovolníci se ohlaste u mě.

Domov pro osoby se zdravotním postižením je pobytová sociální služba určená osobám s mentálním a kombinovaným postižením ve věku od 18 let, kteří se rozhodli žít život co nejvíce se podobající běžnému životu svých vrstevníků.