Ohlášky na 22. neděli v mezidobí 1.9.2024

Ohlášky na 22. neděli v mezidobí 1.9.2024

1. Setkání celé farnosti bude v neděli 8. září na den farnosti při příležitosti žehnání aktovek. Sejdeme se po mši sv. na farní zahradě ke grilování na oslavu začátku školního roku. Bude též příležitost domluvit s Evou Nožičkovou termíny výuky náboženství a přípravy na první svaté přijímání.

Na stránkách farnosti jsou odkazy na formuláře, kam lze přihlašovat děti na výuku náboženství a na přípravu na první svaté přijímání.

2. Úprava zákristie pokračuje. Podlaha byla opravena. Její přebroušení a natření má trvat dva dny a má začít ve středu nebo ve čtvrtek nadcházejícího týdne.

Prosím několik silných lidí z této farnosti, aby pomohli ze zákristie vystěhovat zbylý nábytek.

3. V úterý 3.9. je v 18.3. zasedání farní rady. Zváni jsou nejen členové, nýbrž všichni.

4. Uzávěrka farního občasníku Dopolí je v neděli 15. 9. Podělte se o své zážitky z léta, o zhodnocení uplynulých akcí ve farnosti. Poslední číslo Dopolí vyšlo 28. Zdraví František Jakubec

5. Po mši jsou všichni zváni na faru