Ohlášky na 27. neděli v mezidobí 6.10.2024

Ohlášky na 27. neděli v mezidobí 6.10.2024

1. Nocování na faře pro děti se uskuteční z pátku 11. na sobotu 12.10. Bližší informace na plakátu vzadu v kostele.

2. 19. října v pražské katedrále proběhne Arcidiecézní pouť dětí, které letos poprvé přijaly eucharistii. Zájemci nechť vyplní přihlášku na adrese https://katechete.apha.cz/novinky/arcidiecezni-pout-prvokomunikantu-2024.

Uzávěrka přihlášek je 13. října.

2. 5. 11. 24 se bude konat přednáška o životě LGBT komunity v církvi, zajišťuje ji Michal Jakl.

3. Nabízí se dřívější sedačky z lavic. Kdo má o ně zájem, nechť se přihlásí u mě nebo u Františka Jakubce.

4. Příští neděli, 13. října, proběhne sčítání návštěvníků kostela, tedy těch, kdo jsou ten den v kostele. Zjišťování je anonymní. Sčítací lístek dostanete při vstupu do kostela. S patřičnými informacemi jej vhoďte do jedné ze dvou krabic u vchodu do kostela.

Rodiče vyplní lístky za své děti.

Nesnažte se vyplnit sčítací lístek za někoho, kdo tu není, i když tu obvykle je. Když bychom předstírali, že je nás víc než ve skutečnosti, museli bychom odvádět arcibiskupství více peněz.

Pomocí těchto lístků se budou zjišťovat čtyři informace:

• Počet lidí v kostele
  • Pohlaví
  • Věk
  • Zda je člověk výdělečně činný.

Na lístek se nic nepíše, příslušný údaj se označí natrhnutím lístku na patřičném místě.

Věk se označí pomocí dvou čísel: vlevo desítky let, vpravo jednotky let. Např. osoba, které je 47 let, zatrhne 40 a 7.

5. Vyšel nový Nezbeda a Tarsicius.

6. Po mši sv. jsou všichni zváni na faru.