Ohlášky na 13. neděli v mezidobí 30.6.2024

OHLÁŠKY NA 13. NEDĚLI V MEZIDOBÍ 30.6.2024

1. V neděli 18. srpna se bude konat farní pouť. Je ovšem skutečností, že leckdo tady nebude, protože je to v době prázdnin a dovolených. Bude proto pěkné, když se

Setkání celé farnosti bude 8. září i při příležitosti žehnání aktovek. Sejdeme se na farní zahradě na oslavu začátku školního roku včetně grilování.

2. Během léta bude probíhat oprava pokleslého kůru, tedy v době, kdy je v kostele méně lidí. Kromě toho se připravuje úprava a nové vybavení zákristie, termín ještě není stanoven.

3. Vedle dveří do kostela chceme umístit ještě jednu vitrínu na různá oznámení a na popis historie kostela.

4. Příští školní rok opět bude probíhat výuka náboženství a příprava na první svaté přijímání, bude-li zájem. Domluva termínu bude na začátku září.

5. Přejeme všem hezké prázdniny a dovolenou.

5. Po mši jsou všichni zváni na faru.