Ohlášky na 14. neděli v mezidobí 7.7.2024

OHLÁŠKY NA 14. NEDĚLI V MEZIDOBÍ 7.7.2024

1. Tým připravující dětské mše se sejde 16. 7. v 16:00 na faře. Ti, kdo jsou ochotni se zapojit, jsou vítáni a očekáváni.

2. V neděli 18. srpna se bude konat farní pouť s obvyklým občerstvením za kostelem. Prosíme všechny, kdo mají možnost, aby svou prací na přípravě občerstvení přispěli, zejména tím, že něco k jídlu připraví a přinesou.

3. 18.8. tady leckdo nebude, protože je to v době prázdnin a dovolených. Bude proto pěkné, když se celá farnost setká v neděli 8. září na den farnosti při příležitosti žehnání aktovek. Ohlašujeme to dopředu a doufáme v hojnou účast. Sejdeme se po mši sv. na farní zahradě na oslavu začátku školního roku včetně grilování.

4. Během léta bude probíhat oprava pokleslého kůru, tedy v době, kdy je v kostele méně lidí. Datum ještě neznám.

5. Připravuje se úprava a nové vybavení zákristie. Práce pravděpodobnězačnou po 15.8.2024, kdy, jak doufám, bude porada zainteresovaných osob. První fázi, bourání zpovědnice, si zřejmě organizačně vezme na starost David Vošahlík. Je-li přítomen, prosím ho, aby se k tomu vyjádřil.

6. Vedle dveří do kostela chceme umístit ještě jednu vitrínu na různá oznámení a na popis historie kostela. Vitrína už je objednaná, má přijít v pondělí.

7. Příští školní rok opět bude probíhat výuka náboženství a příprava na první svaté přijímání, bude-li zájem. Domluva termínu bude na začátku září.

8. Po mši jsou všichni zváni na faru.